2005 yılında şu anki adresi olan İvedik Organize Sanayi bölgesinde kurulmuş olup yol bakım ve karla mücadele araçları konusunda uzmanlaşmış olan , deneyimli kadrosuyla Vakumlu Yol Süpürgesi, Kar Bıçağı, Tuz Serici, İmalatı, Tamir ve Bakımı, Revizyonu ve Yedek Parçaları imalatlarını yaparak hizmet vermektedir.

Firmamız 2006 mali yıl içerisinde mevcut yerini daha da büyüterek satış sonrası servis kısmı olarak ayrı bir birim oluşturmuş olup servis hizmetlerini bu bölümden kontrol ve takip etmektedir.

Firmamız 2006 mali yılı içerisinde İSO 9001-2000 ve imalatını yapmış olduğu makinaları Avrupa Birliği kalite standartlarında yapmakta olup bu imalatlarla ilgili CE belgesine sahiptir. Bu belgelere ilave olarak satış sonrası hizmet yeterlilik belgesi için başvurusunu yapmıştır.

Firmamız Türkiye genelinde servis hizmeti sağlamakta olup 24 saat içerisinde servis garantisi vermektedir. Ayrıca firmamız atölyesinde tamir, bakım, servis ve montaj yapılmak üzere getirilen araçlar hırsızlık, yangın, sel vb gibi her türlü olaylara karşı sigortalı olup tamamiyle emniyettedir.

Firmamız gereğinde aracınızın her türlü tamir, bakım, tamirat ve servis hizmetlerini aracınızın bulunduğu yerde yapabilecek donanıma sahip 2 adet servis aracıyla 1 yıl garantili olarak servis hizmetleri sağlamaktadır.

SAYGILARIMIZLA…